home

 

Esilehele

Dokumendid

Põhikiri
Programm
Kongressid
Valimised

Uudised

Pressiteated
Materjalid
Euroopa Liit ja ESDTP
Ajaleht

EP valimiste materjalid

Kes valib vasakpoolseid
Avalik tänukiri Res Publicale
Agenda: EL välispoliitika
Miks RP tahab vabaneda Reinsalust?
Tööpartei soovitab uurida reaalset elu Avaldatud: "Kesknädal" 06.08.2003
   

Euroopa Parlamendi valimised 2004

 

Vastukiri Reformierakonna Noortekogu populistlikule kirjale: valid sotsialisti, valid kulukama elu

7. juunil BNS-s avaldatud Reformierakonna noortekogu populistlik kiri teemal „Valid sotsialisti, valid kulukama elu“ on pehmelt öeldes eluvõõras.

Väide, nagu praegu käimasolevate valimiste ajal määratakse ära eestlaste tulevane elu, on ilmne liialdus. Reformierakonna noorte väide, et nemad kaitsevad enda heaolu poliitilise kodusõja eest Euroopa Liidus on pisut naljakas. Mina sotsialistina, ei saa neid kuidagi takistada nende endi heaolu eest seismisel, kuid eestlaste heaoluga üldiselt tegeleb siiski veel meie enda valitsus. Eestist Euroopasse saadetud kuus saadikut on vaid tilk meres laen auto tagatisel nii et märkimisväärset pole siin midagi.

Eestlaste sissetulekute vähenemine või suurenemine sõltub peamiselt meie tööseadusandlusest ja ametiühingute tugevusest töötajate heaolu eest seismisel. Pealegi on ajalugu näidanud, et sissetulekud suurenevad pidevalt hoolimata sellest kui liberaalne või õiglane on riik. Reformierakonna noored võiks ennem avalduste tegemist lugeda läbi mõned ökonoomika põhialuste õpikud, see aitaks neid paremini majanduse seaduspärasustest aru saamisel.

Kutsun  valijaid mitte valima praegustel valimistel Reformierakonna kandidaate, kes lubavad Euroopas alustada poliitilist kodusõda. Eesti Valitsus on juba piisavalt meie riiki häbistanud ühinedes nendega pisiriikidega Euroopas, kes ilma sisusse süvenemata ühinesid USA-ga iraaklaste tapmise operatsioonis nende omal kodumaal. Kui sõjakad eestlased lähevad Europarlamenti eluvõõraste loosungitega, ei esine nad vaid enda nimel, vaid jätavad ka teistest eestimaalastest rumala mulje.

Sirje Kingsepp
Sotsialist
ESDTP EP valimiste kandidaat nr. 163
Vaata ka Reformierakonna Noortekogu kirja: http://www.europarlament.net/et/uudised/uudised.html?id=24

Esileht Põhikiri Programm Kongressid Pressiteated Materjalid Ajaleht Keskjuhatus Piirkonnad Noortesektsioon Naljanurk  Valimised Aruanded Liikmeks astumine Euroopa Liit ja ESDTP