home

 

 

Esilehele

Dokumendid

Põhikiri
Programm
Kongressid
Valimised

Uudised

Pressiteated
Materjalid
Välispoliitika

 

   
   
PS! Vastavalt Eesti seadusandlusele ei saa me vastu võtta annetusi ettevõtetelt vaid ainult eraisikutelt.

Liikmemaks

Annetused

Lp. Eesti Vasakpartei liige ja vasakpoolse maailmavaate toetaja!

Meie erakond on läbi uue Eesti aja kandnud vasakpoolse maailmavaate ideid. Oleme vahendite nappuse kiuste end avalikkusele teadvustanud kõigil valimistel, öelnud välja oma seisukoha rahvahääletusel, meie sõlmitud rahvusvaheliste sidemete ulatusest annab tunnustust ainsa parteina Eestist meie kuulumine Euroopa Vasakparteisse täieõigusliku liikmena.

Viimastel aastatel ei ole me oma tegevuse rahastamiseks kogunud ametlikku liikmemaksu, püüdes erakonnakaaslaste rahakoti kergendamise asemel leida oma tegevuse rahastamiseks teisi teid. Paraku on praeguseks kujunenud poliitilises olukorras selliseid võimalusi väga vähe. Seetõttu oleme sunnitud taas alustama liikmemaksu kogumist.
Eesti Vasakpartei palub Teilt abi ja mõistvat suhtumist – ja Teie liikmemaksu!

Eesti vabariik toetab vaid riigikogu valimistel künnise ületanud erakondi.

Eesti Vabariik ei toeta Eesti Vasakparteid ühegi krooniga - Sinu toetus on rohkem kui oodatud

Liikmemaks, annetused ja toetused on oodatud Eesti Vasakpartei arveldusarvele

4246700264113 Eesti Krediidipank

Vastavalt meie põhikirjale on Eesti Vasakpartei liikmemaks 100 krooni aastas. Maksu võib tasuda nii ühekorraga kui ka osade kaupa nii sularahas piirkonna esimehele kui ka ülekandega meie arveldusarvele. Piikonnaorganisatsiooni esindaja võib liikme liikmemaksust vabastada ja esitab sellekohase nimekirja keskjuhatusele.

 

Esileht Põhikiri Programm Kongressid Pressiteated Materjalid Ajaleht Keskjuhatus Piirkonnad Noortesektsioon Naljanurk  Valimised Aruanded Liikmeks astumine Välispoliitika